O mne

Aktuálna ponuka
Galéria všetkých mojich šperkov

Starostlivosť o šperky
Ako si vybrať kameň

O mne

Každý môj šperk je unikát.

Na začiatku bola zlatá guľka na mojom prsteníku. Zlatý prstienok, ktorý som si vymyslela, aby som zužitkovala mamine zvyškové zlato. Pod rukami ručného zlatníka vznikol extravagantný kúsok, originálny prsteň, ktorý som neskôr s láskou posunula mojej milovanej Eme.

Povzbudená partnerom, okolím, ale aj neustálou potrebou tvoriť niečo pekné, som sa  pustila do realizácie kolekcie prsteňov, ktoré odrážajú moju estetiku a môj štýl. Zdobia ich prírodné kamene, ktoré  vyberám sama na veľtrhoch alebo zo zbierky gemológa.  Každý kameň je jedinečný, lebo príroda nevydáva duplikáty, každý má vlastnú  energiu, samostatný význam, symboliku. A je aj klenotnícky zaujímavý. Vybrúsený skúseným brusičom, ručne vyrobený kvalitným zlatníkom z 18 ct zlata podľa mojich predstáv.

Nič nie je udržateľnejšie a recyklovanejšie ako pravé šperky, lebo sú nadčasové, môžu sa nosiť celý život, môžu sa dediť, alebo sa môžu dať  prerobiť. Ich hodnota nikdy neklesá, ale rokmi stúpa.

Túžim po tom, aby si ľudia uvedomovali, že hodnota pravého šperku je predovšetkým emocionálna, lebo má príbeh a v ňom posolstvo. Vždy vám bude niečo alebo niekoho pripomínať.

A je dôležité myslieť na to, že drahokamy majú silu, energiu a mnohé aj liečiteľské schopnosti. Ale treba vedieť aj to, že pravé šperky sú zraniteľné a ak sa o ne nestaráme, tak strácajú nielen lesk, ale aj energiu.

Zo ♥ želám, aby Vás pohľad na moje šperky potešil, lebo jemný vzťah ku krásnym veciam zušľachťuje a kultivuje. 

S láskou